Jste tady      Domů   /   O SPOLEČNOSTI  /   O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Společnost Ultrapur vznikla v roce 2013. Lidé, kteří jsou v současné době zaměstnaní ve společnosti, mají dlouholeté zkušenosti v polyuretanovém průmyslu a jsou specialisty v oboru tvorby, výroby a implementace produktů upravených podle potřeb zákazníka.

Společnost Ultrapur je výrobní a obchodní firma, veškeré prodávané systémy jsou vyráběny v Polsku. Vlastní výrobní zázemí, které umožňuje výrobu a dodání zboží zákazníkovi dokonce za 3 dny. Důležitou předností společnosti Ultrapur jsou technologové, kteří v ní pracují. Jejich vědomosti a dlouholeté zkušenosti jsou nezbytné jak při implementaci systémů, tak při trvalé servisní spolupráci. Cílem společnosti je výroba vysoce kvalitních polyuretanových systémů, které splňují požadavky zákazníků, úzká technologická spolupráce se zákazníky, vzorný servis a rychlé dodání. Společnost Ultrapur dnes vyrábí izolační systémy, systémy integrální pěny, polyesterové systémy na výrobu podešví, Jedno- a dvousložková polyuretanová lepidla.

předchozí     1 2 3     další
Vůdce v oteplování
Hustota po nástřiku cca 12 kg/m3

Systém s otevřenou strukturou buněk na izolaci podkroví. Díky použití katalyzátorů nejnovějšího typu se systém vyznačuje málo obtížným zápachem při nástřiku. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 40 kg/m3

Vyznačuje se vysokou tvrdostí ve vztahu k hustotě a hladkým povrchem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny při různých teplotách. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý pro izolaci základů. Ekonomická verze střešního systému se sníženou hustotou a požární odolností při zachování vysoké pevnosti v tlaku.
Hustota po nástřiku cca 60 kg/m3

Vyznačuje se velmi vysokou tvrdostí a také velmi hladkým povrchem, což je důležité při zabezpečení pěny nátěrem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny
Hustota po nástřiku cca 600 kg/m3

Systém je téměř nepěněný s velmi tvrdou strukturou a je ideální pro vyztužení dílů z ABS a PMMA
Zeptejte
se nás

Pokud máte dotazy, použijte prosím kontaktní formulář. Do 24 hodin se pokusíme odpovědět na obdrženou otázku.