Jste tady      Domů   /   Produkty  /   Jedno- a dvousložková lepidla

Jedno- a dvousložková lepidla

Polyuretanová lepidla mají neomezený počet uplatnění v průmyslové výrobě, kde jsou ceněna pro vynikající přilnavost k různým materiálům, vysokou pevnost spojů, snadné zpracování a přizpůsobení měnícím se výrobním podmínkám. 

Jejich vlastnosti umožňují účinné lepení nejrůznějších materiálů z hlediska struktury a složení, jako je minerální vlna a plech, jako je pružná pěna a netkaná textilie, jako je podešev a svršek obuvi.

Nabízíme různá řešení lepicích systémů vyvinutých z hlediska požadovaných vlastností a zpracovatelských podmínek odběratele. Máme k dispozici jedno- a dvousložková lepidla s různou reaktivitou a více nebo méně pěnovým spojem.

Vůdce v oteplování
Hustota po nástřiku cca 12 kg/m3

Systém s otevřenou strukturou buněk na izolaci podkroví. Díky použití katalyzátorů nejnovějšího typu se systém vyznačuje málo obtížným zápachem při nástřiku. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 40 kg/m3

Vyznačuje se vysokou tvrdostí ve vztahu k hustotě a hladkým povrchem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny při různých teplotách. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý pro izolaci základů. Ekonomická verze střešního systému se sníženou hustotou a požární odolností při zachování vysoké pevnosti v tlaku.
Hustota po nástřiku cca 60 kg/m3

Vyznačuje se velmi vysokou tvrdostí a také velmi hladkým povrchem, což je důležité při zabezpečení pěny nátěrem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny
Hustota po nástřiku cca 600 kg/m3

Systém je téměř nepěněný s velmi tvrdou strukturou a je ideální pro vyztužení dílů z ABS a PMMA
Zeptejte
se nás

Pokud máte dotazy, použijte prosím kontaktní formulář. Do 24 hodin se pokusíme odpovědět na obdrženou otázku.