Jste tady      Domů   /   Produkty  /   Systémy na výrobu podešví

Systémy na výrobu podešví

Společnost Ultrapur má rozsáhlé zkušenosti v oblasti výroby a implementace systémů na výrobu podešví.

Nabízíme také polyesterové systémy jak v letním provedení s nízkou hustotou, tak v typicky zimním provedení s velmi vysokou odolností proti ohybu při teplotách pod bodem mrazu. Velký důraz klademe také na index otěru, který částečně definuje životnost podešve, a tím pádem i celé boty.

Samostatnou skupinu produktů tvoří systémy pro výrobu pracovní obuvi, která se vyrábí litím i přímým vstřikováním. Vyráběné podešve jsou odolné vůči zásadám a kyselinám, olejům a ropným látkám, takže se uplatňují také v nejnáročnějších podmínkách použití.

Vůdce v oteplování
Hustota po nástřiku cca 12 kg/m3

Systém s otevřenou strukturou buněk na izolaci podkroví. Díky použití katalyzátorů nejnovějšího typu se systém vyznačuje málo obtížným zápachem při nástřiku. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 40 kg/m3

Vyznačuje se vysokou tvrdostí ve vztahu k hustotě a hladkým povrchem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny při různých teplotách. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý pro izolaci základů. Ekonomická verze střešního systému se sníženou hustotou a požární odolností při zachování vysoké pevnosti v tlaku.
Hustota po nástřiku cca 60 kg/m3

Vyznačuje se velmi vysokou tvrdostí a také velmi hladkým povrchem, což je důležité při zabezpečení pěny nátěrem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny
Hustota po nástřiku cca 600 kg/m3

Systém je téměř nepěněný s velmi tvrdou strukturou a je ideální pro vyztužení dílů z ABS a PMMA
Zeptejte
se nás

Pokud máte dotazy, použijte prosím kontaktní formulář. Do 24 hodin se pokusíme odpovědět na obdrženou otázku.