Nástřikové systémy s otevřenou strukturou buněk

Dvousložkový nástřikový systém Ultrapol RG 03/10 je jedním z předních produktů v portfoliu naší společnosti. Není náhodou, že je uznávaný a stále častěji používaný jak v Polsku tak v zahraničí. Výroba Ultrapol RG 03/10 probíhá ve speciálním vyhrazeném 5 tunovém míchacím zařízení pod dohledem technologů s dvacetiletou zkušeností. Aby se výrobek dostal do prodeje, musí projít celou řadou zkoušek v našich laboratořích z hlediska shody s harmonizovanou normou PN-EN 1435-1:2013-06. Produkt má atest PZH a označení CE.

Ultrapol RG 03/10 je balena do 200 litrových ocelových sudů lakovaných zevnitř v sadách: 220 kg složky A a 250 kg složky B

Vydatnost sady závisí na geometrii střechy a při dodržení technologického režimu činí 38-40 m3. Zboží expedujeme ve stejný den, pokud k nám objednávka dorazí do 11.00 hod. nebo následující den, pokud objednávku obdržíme po 11.00 hod.

Další informace o systému Ultrapol RG 03/10 naleznete na kartě „podmínky zpracování a parametry pěny Ultrapol RG 03/10”. Na kartě „ke stažení” naleznete úplnou dokumentaci týkající se Ultrapol RG 03/10.

 

 

 

Vůdce v oteplování
Hustota po nástřiku cca 12 kg/m3

Systém s otevřenou strukturou buněk na izolaci podkroví. Díky použití katalyzátorů nejnovějšího typu se systém vyznačuje málo obtížným zápachem při nástřiku. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 40 kg/m3

Vyznačuje se vysokou tvrdostí ve vztahu k hustotě a hladkým povrchem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny při různých teplotách. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý pro izolaci základů. Ekonomická verze střešního systému se sníženou hustotou a požární odolností při zachování vysoké pevnosti v tlaku.
Hustota po nástřiku cca 60 kg/m3

Vyznačuje se velmi vysokou tvrdostí a také velmi hladkým povrchem, což je důležité při zabezpečení pěny nátěrem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny
Hustota po nástřiku cca 600 kg/m3

Systém je téměř nepěněný s velmi tvrdou strukturou a je ideální pro vyztužení dílů z ABS a PMMA
Zeptejte
se nás

Pokud máte dotazy, použijte prosím kontaktní formulář. Do 24 hodin se pokusíme odpovědět na obdrženou otázku.