Jste tady      Domů   /   O SPOLEČNOSTI  /   Naše laboratoř

Naše laboratoř

Máme dvě plně vybavené laboratoře.

V první, tzv. „mokré” jsou součásti ověřovány z hlediska fyzikálních a chemických parametrů. Zde také naši technologové s 20letými zkušenostmi vyvíjejí nové produkty, které mají vyhovět požadavkům zákazníků.

Ve druhé, tzv. „suché” jsou ověřovány fyzikální a mechanické parametry pěn. Jsou to mimo jiné: tepelná vodivost, hořlavost, nasákavost. Je to nutné vzhledem ke skutečnosti, že systémy, které vyrábíme, musí být v souladu s harmonizovanými normami. Tato laboratoř také slouží ke zkoušení pěny s otevřenou strukturou buněk za účelem zajištění záruky po použití.

předchozí     1 2 3     další
Vůdce v oteplování
Hustota po nástřiku cca 12 kg/m3

Systém s otevřenou strukturou buněk na izolaci podkroví. Díky použití katalyzátorů nejnovějšího typu se systém vyznačuje málo obtížným zápachem při nástřiku. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 40 kg/m3

Vyznačuje se vysokou tvrdostí ve vztahu k hustotě a hladkým povrchem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny při různých teplotách. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý pro izolaci základů. Ekonomická verze střešního systému se sníženou hustotou a požární odolností při zachování vysoké pevnosti v tlaku.
Hustota po nástřiku cca 60 kg/m3

Vyznačuje se velmi vysokou tvrdostí a také velmi hladkým povrchem, což je důležité při zabezpečení pěny nátěrem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny
Hustota po nástřiku cca 600 kg/m3

Systém je téměř nepěněný s velmi tvrdou strukturou a je ideální pro vyztužení dílů z ABS a PMMA
Zeptejte
se nás

Pokud máte dotazy, použijte prosím kontaktní formulář. Do 24 hodin se pokusíme odpovědět na obdrženou otázku.