Jste tady      Domů   /   News

News

Modifikace systémů s otevřenou strukturou buněk
Datum: 04 / 12 / 2017

Vzhledem k vašim připomínkám v oblasti zpracování našich produktů s otevřenou strukturou buněk Ultrapol RG 03/10 jsme se rozhodli, že v nich provedeme drobné úpravy, které mají usnadnit jejich aplikaci. Nové systémy nevyžadují tak intenzivní míchání před použitím a nemají sklon k delaminaci během práce. Kromě toho umožňují pokládání stejnoměrných vrstev při současném zachování dobré vydatnosti. Samozřejmě mají, stejně jako jejich předchůdci, velmi dobrou přilnavost mezi vrstvami a k podkladu a nemají nepříjemný zápach.« zpáteční
Vůdce v oteplování
Hustota po nástřiku cca 12 kg/m3

Systém s otevřenou strukturou buněk na izolaci podkroví. Díky použití katalyzátorů nejnovějšího typu se systém vyznačuje málo obtížným zápachem při nástřiku. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 40 kg/m3

Vyznačuje se vysokou tvrdostí ve vztahu k hustotě a hladkým povrchem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny při různých teplotách. Třída reakce na oheň E.
Hustota po nástřiku cca 50 kg/m3

Systém vyvinutý pro izolaci základů. Ekonomická verze střešního systému se sníženou hustotou a požární odolností při zachování vysoké pevnosti v tlaku.
Hustota po nástřiku cca 60 kg/m3

Vyznačuje se velmi vysokou tvrdostí a také velmi hladkým povrchem, což je důležité při zabezpečení pěny nátěrem. Vzhledem k vysokému obsahu Solkane 365/227 má velmi dobré izolační vlastnosti. Je také odolný vůči smršťování a současnému praskání pěny
Hustota po nástřiku cca 600 kg/m3

Systém je téměř nepěněný s velmi tvrdou strukturou a je ideální pro vyztužení dílů z ABS a PMMA
Zeptejte
se nás

Pokud máte dotazy, použijte prosím kontaktní formulář. Do 24 hodin se pokusíme odpovědět na obdrženou otázku.